Hawaj Wniebozięty – mówią na niego Hawaj, Hawajski, Hawi na imię zaś ma Kuba. W sumie to nieistotne jak mówią bo jedno i drugie to wyspy skąpane w słońcu co idealnie oddaje pogodę jego ducha.
Nieustannie wysyła w świat swoją pozytywną energię a ona wraca do niego jak boomerang ze zdwojoną mocą, każdego dnia i każdą nocą.

To co go ukształtowało w dużej mierze to hip hop. Od kilkunastu lat jest raperem tworzącym w duecie jako BEER BEER. Ma na koncie 5 płyt i kilkadziesiąt koncertów zagranych w całej Polsce.Niestety doba jest dla niego za krótka by pogodzić wszystkie pasje szczególnie kiedy odkrył jak wiele szczęścia daje podróżowanie po świecie. Gdy spełnił swoje największe marzenie okazało się, że wszystko inne jest w zasięgu ręki kiedy się tylko tego bardzo chce. Plany na przyszłość to: dolecieć wszędzie, zobaczyć i przeżyć wszystko co niesamowite. Nie czeka ze spełnianiem marzeń na później gdyż chwila mocy jest tu i teraz. W życiu codziennym skupia się na tym by z każdego dnia wycisnąć max.
Jego dewiza w każdym aspekcie życia to:
MOCNIEJ…WIĘCEJ…CZĘŚCIEJ…BARDZIEJ!!